ART / Lithographs / Litograph in colors 14409384
nr 1440 9384
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (1936-2020), Sweden. Galleristen. Signed, numbered 136/380. Litograph in colors. Sheet: 56x72, outer dimensions including frame: 61x78,
LITOGRAPH IN COLORS, Galleristen. Signerad, numrerad 136/380. Färglitografi. Bladets mått: 56x72, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
2600
SEK 2600
Monday December 20 2021
at 18:15:45
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow